عکس های جواد رضویان و دخترش

عکس های دیدنی :  دنیای طنز با جواد رضویان و دخترش

فارس سینما-زمانی که نام جواد رضویان می آید اولین چیزی که به یاد می آوریم خنده های جالب جواد است که باعث شادی در هر فیلمی شده است.پس دقایقی را با جواد رضویان و دخترش یامین همراه باشید.

Persianv.com At site
مدتی است که از تلویزیون دور هستید و بیشتر فعالیت های سینمایی دارید؟
جواد رضویان:خب مدتی است که بیشتر گرفتار فیلم های سینمایی شده ام و پروژه های خوب تلویزیونی به من پیشنهاد داده نمی شود.خیلی ها هم شایعاتی در این مورد ساخته بودند ولی دلیل اصلی آن همین بود که گفتم هیچ پروژه خوبی به من پیشنهاد داده نشده است.


Persianv.com At site
خیلی ها هنوز هم دوست دارند جواد رضویان در کنار مهران مدیری در تلویزیون دیده شود.در این مورد چه صحبتی دارید؟
جواد رضویان:خب باید گفت یاد آن دوران بخیر.من هم بعضی وقت ها دوست دارم در چنین سریال های کمدی و مخاطب پسند حضور داشته باشم ولی فکر کنم این اتفاق دیگر پیش نیاد,ولی باز هم هر چه خدا بخواهد.

Persianv.com At site

آیا بین شما و آقای مدیری مشکل و اختلافی هست؟
جواد رضویان:نه اینطور نیست.بین من و آقای مدیری هیچ مشکل و اختلافی نیست.گفتم که برخی مواقع یک شایعاتی پیش می آید.
بیشتر شخصیت کار می کنید یا تیپ؟

Persianv.com At site
جواد رضویان:تیپ بازی کردن ممکن است من را به تکرار بیندازد و باید بتوانم حد وسطی را حفظ کنم.یادم هست آقای حمید لولایی به من گفت:جواد شوخی را جدی بازی کن,زمانی که این اتفاق بیفتد تو در هر قالبی برای مخاطب قابل پذیرش هستی.یعنی باید تیپ و شخصیت را بتوانی طوری به هم نزدیک کنی که برای مخاطب مقبول باشد و این کار برای من دشوار است و شاید هنوز به این درجه نرسیده باشم.
سخت ترین گریمی که داشتید در کدام فیلم بوده است؟
جواد رضویان:نقش پیر زنی در فیلم کلاهی برای باران بود که نزدیک به 5 ساعت گریم می شدم و در فیلم یک جیب پر پول برای بازی در نقش پدرم حدود 3 ساعت گریم شدم.خیلی سخت هستش که صبح در یک نقش بازی کنی و بعد گریم شوی در یک نقش دیگر بازی کنی.
جواد رضویان تنها بازیگری است که همیشه لباس ساده می پوشد و انگار دنبال مد خاصی نیست.درسته؟

Persianv.com At site
جواد رضویان:اتفاقا من جزو بچه هایی هستم که خیلی اهل خرید لباس هستم.
مارک باز هستید یا هر چیزی را که بپسندید را می پوشید؟
جواد رضویان:مارک که نه,چون رنگ شناسی خوانده ام و فارغ التحصیل نقاشی هستم فکر کنم بدانم چه رنگی های به من می آید.
بیشتر اسپرت می پوشید یا کلاسیک و رسمی؟
جواد رضویان:بستگی به جایی هستش که می روم ولی بیشتر اسپرت می پوشم.
می تونم بپرسم دخترتون یامین چند ساله هستش؟
جواد رضویان:بله دخترم الان 5 ساله هستش و فراوان دوستش دارم.
چقدر توانسته اید برای او پدری کنید؟
جواد رضویان:باید بگم مشکلات کاری طوری شده است که نتوانسته ام در آن حدی که دوست دارم برای یامین پدری کنم ولی از همسرم ممنونم که توانسته نقش مادری خود را به طور صحیح انجام دهد,من بیشتر به یامین نقاشی یاد می دهم تا ذهن خوبی داشته باشد.
چند سال هستش که ازدواج کرده اید؟
جواد رضویان:سال 76 ازدواج کردم.

/ 4 نظر / 22 بازدید
حامد

بنام خدا سلام سحر خوب و قشنگم سلام فرشته ی ناز و خوشکلم سلام دختر مهربون و نانازم نمی خوام بگم از این که بهم سر می زنی خوشحالم. چون اگر این حرف رو بزنم یعنی برام مثل بقیه هستی در صورتی که این جور نیست و تو با برا من با بقیه وبلاگ بازها فرق می کنی تو برا من یه فرشته ی خوشکل و دوست داشتی هستی من تو رو خیییییییییلی دوست دارم پس می گم: سرزدن به وبلاگ خودت وظیفه ات هست و باید این کار رو بکنی!!! منظورت رو از جمله زیر متوجه نشدم (البته تا حدودی) عمو نفسو داشتی ؟ سحر خوشکلم خیییییییییلی دوست دارم مواظب خودت خییییییلی باش اگر تونستی یه خورده راجع به کسب درآمده ای اینترنتی که این همه برام نظر میذارن بنویس [گل][گل][گل]

حامد

بنام خدا سلام سحر خوشکل و خوبم سلام فرشته ی سفید و نازنینم در رابطه با نفست حدس زدم اما چون قبلا هم این گونه سلام رو ازت دیده بودم شک کردم اما کی بودنش مهم نیست. مهم اینه که من تو رو خییییییییییلی دوست دارم و فقط میگم ناز نفست. در مورد این وبلاگ هر چند شکسته نفسی می کنی ولی یقین بدون که این وبلاگ مال تو هست و وقتی که میای داخلش قدم رو چشم من میذاری و منو خوشحال می کنی!!!!! و نیز خییییییییلی خوشحالم که وبلاگ خودت احساس آرامش میکنی و اگر این مطلب رو از ته دل میگی به نظرم می رسه دوستای دیگرت رو هم دعوت کن تا سری بهش بزنن بلکه برا اونا هم مفید باشه. در مورد در امد ها نظرات که میذارن بعضی میگن آمار وبلاگت رو ما بالا می بریم و بعضی هم درخواست معرفی کالا دارن و بعضی..... که من از لحاظ تئوری ممکنه متوجه بشم ولی در عمل نمی دونم!!! شما که خودت یوزر و پسورد رو داری وارد شو و نظرات رو یه نگاهی بنداز تا متوجه منظورم بشی. سحر خوب و مهربوم تو رو خدا خییییییییلی مواظب خودت باش آخه من خییییییییلی دوستت دارم [گل][گل][گل]

خاطرات سوتر وومن

سلام دوست خوبم تو وبم در مورد لينكدوني گوگل ريدر و مزاياش و نحوه درست كردنش رو آموزش دادم حتما تو كه وبلاگ داري لازمت ميشه دوست داشتي بيا و اگه مشكلي برات پيش اومد در نحوه يه درست كردنش بهم خبر بده [لبخند]

امین

سلام.مرسی لذت بردیم.[گل]