ملاقات همسران براد پیت


Persianv.com At site

جنیفر آنیستن برای اولین بار پس از جدایی شان، براد پیت و آنجلینا را با هم از نزدیک ملاقات کرد. جنیفر آنیستن که در این مراسم به همراه نامزدش - جان مه یر - شرکت کرده بود تنها دوازده صندلی با براد و آنجلینا فاصله داشت.
بازیگر فیلم " دوستان " که برای اهدای جایزه بهترین انیمشن سال به همراه " جک بلک "روی سن رفته بود با " جفری کتزنبرگ " - مدیر عامل کمپانی دریم ورکز - شوخی کوچکی کرد و آنجلینا به این شوخی وی خندید. هنگامی که جنیفر می خواست اسامی کاندیداها و نهایتا برنده را اعلام کند به جلوی سن آمد و در حالیکه آشکارا به جایی که براد و آنجلینا نشسته بودند، نگاه می کرد به براد پیت لبخند زد . جک بلک هم بلافاصله گفت : « جنیفر عالی و حرفه ای است. »
هنگامی که نیکول کیدمن اسم آنجلینا جولی را به عنوان یکی از کاندیدهای بهترین نقش مکمل زن اعلام کرد،‌جنیفر آنیستن و جان مه یر او را به گرمی تشویق کردند. همین اتفاق هنگام اعلام نام براد پیت به عنوان یکی از کاندیداهای بهترین بازیگر مرد نیز افتاد.
به گزارش شب قبل از مراسم اسکار، جیفر در خانه اش در بورلی هیلز مهمانی مفصلی گرفته بود که در آن بازیگرانی چون " کورتنی کاکس، دیوید آرکت و توبی مگ گوئیر " شرکت داشتند.

در عصر همان روز هم جنیفر در مهمانی خیریه ای شرکت کرده بود ولی به محض اینکه شنید براد پیت - همسر سابقش - به همراه آنجلینا جولی قرار است در آن مهمانی شرکت داشته باشند،‌آنجا را به سرعت ترک کرد.

/ 0 نظر / 2 بازدید